REGULAMIN - ZASADY KORZYSTANIA Z SERWISU

Postanowienia Ogólne:
§1.1 Korzystanie z serwisu oznacza akceptację i zobowiązanie do przestrzegania niniejszego Regulaminu.
§1.2 Nieprzestrzeganie niniejszego Regulaminu może skutkować blokadą lub usunięciem konta Użytkownika.
§1.3 Administrator serwisu ma obowiązek poinformować Użytkownika o wszelkich zmianach dokonanych w Regulaminie poprzez wiadomość e-mail lub informacje na stronie serwisu.
§1.4 Support serwera znajduje się pod adresem https://Galaktar.pl/zgloszenia i jest główną linią kontaktu między Użytkownikiem, a Administracją.
§1.5 Wszystkie konta wraz z zawartością należą do właściciela serwisu. Użytkownik ma jedynie możliwość korzystania z nich w celach rozrywkowych.
§1.6 Korzystanie z podstawowych usług serwisu jest całkowicie darmowe, a Użytkownik nie jest zobowiązany do zakupu konta VIP

Konto i Bezpieczeństwo:
§2.1 Zabrania się posiadanie nazw zawierających zwroty obraźliwe, niemoralne lub podszywające się pod administrację.
§2.2 Użytkownik zobowiązuje się do przechowywania swoich danych w bezpiecznym miejscu.
§2.3 Użytkownik jest zobowiązany do podania poprawnych danych przy rejestracji, które będą pomocne przy kontakcie z Administracją.
§2.4 Użytkownik wpisuje swoje dane logowania tylko na oficjalnej stronie serwisu Galaktar.pl w miejscu do tego wyznaczonym.
§2.5 Użytkownik serwisu zobowiązuje się do przechowywania swoich danych dostępowych do konta w bezpiecznym miejscu.
§2.6 Administracja nigdy nie prosi Użytkownika o udostępnienie danych logowania do serwisu.
§2.7 Administracja nie odpowiada za utratę danych logowania do serwisu przez Użytkownika.

Polityka Prywatności:
§3.1 Niniejsze przepisy określają zasady przetwarzania i ochrony danych osobowych przekazywanych przez Użytkowników.
§3.2 Użytkownik rejestrując konto wyraża zgodę na przetwarzanie udostępnionych danych do celów dla których powstał serwis.
§3.3 Serwis wykorzystuje dane udostępnione przez użytkowników tylko i wyłącznie podczas korzystania ze strony, logowania, rejestracji.
§3.4 Przy zakupie funkcji premium mogą być wymagane dodatkowe dane, takie jak pełne imię i nazwisko, adres, itp. Za przetwarzanie tych danych odpowiada serwis CashBill.pl
§3.5 W Serwisie mogą pojawiać się linki do innych stron internetowych. Takie strony internetowe działają niezależnie od Serwisu i nie są w żaden sposób nadzorowane przez serwis. Strony te mogą posiadać własne polityki dotyczące prywatności oraz regulaminy, z którymi zalecamy się zapoznać.
§3.6 Zgodnie z przepisami Ustawy o ochronie danych osobowych. Dane osobowe pozostawione w serwisie nie zostaną sprzedane ani udostępnione osobom trzecim.
§3.7 Serwis Galaktar.pl zastrzega sobie prawo do zmiany w polityce ochrony prywatności, na które mogą wpłynąć ewentualne zmiany w prawie lub rozwój technologii. Użytkownicy będą informowani o wszelkich zmianach w sposób jasny i zrozumiały.
§3.8 Dane użytkownika mogą zostać usunięte na wyraźną jego prośbę poprzez kontakt na adres e-mail: [email protected]
§3.9 Przetwarzamy dane od użytkownika zgodne z polskim prawem o ochronie danych. W przypadku dokonywania płatności Twoje dane są przekazywane firmie Cashbill.pl.

Zasady Gry:
§4.1 Zabrania się pisania na czacie i szepcie treści obraźliwych, rasistowskich, niemoralnych i zawierających wulgaryzmy.
§4.2 Handel wirtualną walutą "yang" za oficjalnie emitowane waluty pieniężne jest zabroniony.
§4.3 Gracz ma obowiązek odpisać administracji gdy wykonuje jakąkolwiek czynność w grze.
§4.4 Zabronione jest modyfikowanie plików gry w jakikolwiek sposób bez zgody Administratora.
§4.5 Zabronione jest używanie botów, skryptów, symulatorów klawiatury i innych programów ułatwiających lub automatyzujących rozgrywkę.
§4.6 Każdy gracz jest zobowiązany do poinformowania Administracji o wykryciu błędu lub modyfikacji w grze. Używanie danego błędu może skutkować stałą blokadą konta.
§4.7 Podczas wydarzeń specjalnych (eventów) uczestnicy zobowiązani są przestrzegać instrukcji i poleceń od członka Administracji. Niezastosowanie się do instrukcji i poleceń może skutkować wykluczeniem z danego wydarzenia.

Funkcje Premium
§5.1 Korzystanie z funkcji premium jest dobrowolne, a środki pieniężne uzyskane w ten sposób pomogą utrzymać i rozwijać serwis.
§5.2 W zakresie funkcji premium jest dobrowolny zakup konta VIP, które obowiązuje na forum (https://forum.galaktar.pl).
§5.3 Do każdego konta VIP w zależności od danej kwoty przyznawane są gratisowe punkty, które można wykorzystać na usługi premium przy koncie VIP.
§5.4 W przypadku likwidacji działalności serwisu, koszty płatności nie są zwracane.
§5.5 W przypadku blokady konta Użytkownika, koszty płatności nie są zwracane.

Właściciel serwisu:
Nazwa firmy: Online8 Monika Sokołowska
NIP: 8961633851
REGON: 527433900
Kontakt: [email protected]